Výrobní závod v Jablonci nad Nisou

Nejmodernější závod na výrobu POS displejů a světelné reklamy ve střední Evropě

Skupina ASTRON působí na severu Čech již od roku 2013. Díky inovativnímu technologickému zázemí zde můžeme vyrábět špičkové POS produkty z vlnité lepenky i dalších materiálů v sériích čítajících až tisíc kusů. Dále máme k dispozici plně vybavenou dílnu pro tvorbu 3D reklamy zahrnující formátování hliníkových profilů, obrábění plastů a výrobu světelné reklamy.

Kapacity závodu dovolily skupině ASTRON posílit výrobu i v oblasti velkoformátového kašírování, výseku a UV tekuté laminace. Zdejší prostory využíváme také pro dokončující zpracování, včetně skládaček a lepiček displejů, ražby a slepotisku. Použité technologie obsahují významný podíl ručního zpracování, což se kladně projevuje v zaměstnanosti v tomto příhraničním regionu.

Zprovoznění jablonecké pobočky přineslo skupině ASTRON výrazný impuls pro další růst v segmentu POS displejů, kde dlouhodobě úspěšně působíme a kde můžeme nadále zúročit naše bohaté zkušenosti. Vedle toho jsme se mohli pustit do výroby světelné reklamy, která se stala vítanou novinkou v našem výrobním sortimentu.